Rollstyle
Lomax logo
Obchodní zastoupení

Akce dárek v hodnotě  5 000,- Kč

Zelená úsporám.

Tady by mělo být nádherné autíčko ...
  dot  

Garážová vrata Poptávka-ceník

  dot  

Předokenní rolety

  dot  

Automatické pohony bran

  dot  

Okna - dveře Poptávka-ceník

  dot  

Žaluzie

  dot  

Markýzy

  dot  

Pracovní příležitosti

  dot  

Akce-výprodeje vrata okna

 


•O nás
Stěžejním oborem činnosti je dodávka garážových vrat firmy LOMAX. Dalšímy produkty, které může ROLLSTYLE svým zákazníkům nabídnout jsou plastová, dřevěná a hliníková okna, dveře, brány, mříže a oplocení. Všechny dodané produkty samozřejmě zajistíme i včetně odborné montáže. Zaruka

Garážová vrata

- výrobní program firmy LOMAX. Dodáváme všechny typy. Sekční, průmyslová, posuvná do boku vrata rolovací i výklopná ve všech rozměrech a barvách přesně na míru potřebám zákazníka. Včetně nezbytných doplňků. Na garážová vrata nyní jako jedinní na trhu poskytujeme záruku 10 let.

Předokenní rolety

- valnou většinu dodávaného sortimentu tvoří opět výrobky firmy LOMAX. Další novinkou v našem sortimentu jsou technologicky velmi vyspělé a oblíbené roletové překlady firmy HELUZ. Rolety před okny pokrývají relativně velkou část fasády. Tento prvek řešení se nedá přehlédnout. Svým prostým a nevtíravým designem se začlení do architektury každé budovy. Rolety rozdělujeme na typy určené pro dodatečnou montáž na již hotový dům a na typy zabudované pod omítku při realizaci novostavby nebo rekonstrukce. Záleží pouze na Vás jaký typ rolety, nebo jakou lamelu si vyberete. Zda to bude hliníková lamela s polyreutanovou pěnou nebo hliníková extrudovaná lamela, která je běžně označovaná jako bezpečnostní nebo plasová lamela, která je ceněna především pro svoji příznivou cenu.

Okna

- dováváme jak okna plastová, dřevěná i hliníková. Nabízíme zejména plastová okna VEKA, která vynikají na trhu mezi běžnými značkami svojí kvalitou, životností a v neposlední řadě velmi vysokou tepelně izolační schopností. Plastová okna VEKA Vám můžeme nabídnout v produktových řadách ALPHALINE a SOFTLINE

Markýzy

- v naší nabídce jsou zejména markýzy firmy STOBAG a to v provedních SIGMA, DELTA, AZUR, SELECT a také pevné markýzy s KOŠOVÉ s hliníkovou konstrukcí.

Automatické pohony bran

- dopřejte si pohodlí při zajíždění do dvora za pomoci automaticky otevírané brány ať již v křídlovém, nebo posuvném provedení.

Dveře

- specializujeme se zejména na dveře firem SAPELI a PORTADORS, které ocení každý zákazník díky vysoké kvalitě, velmi výhodné ceně. Dodáváme jak dveře interiérové, tak dveře vchodové a balkónové.

Žaluzie

- Sluneční svit je velmi příjemný na dovolené, avšak při práci s počítečem nebo sledování televize je velmi nepříjemný. Moderním a elegantním zatemňovacím systémem jsou právě žaluzie. V naší nabídce najdete jak vertikální látkové, tak horizontální v hliníkovém, plastovém, nebo dřevěném provedení.
garážová vrata * pohony vjezdových bran * předokenní rolety * zimní zahrady * montáž plastových i dřevěných oken * dveří a parapetů * žaluzie * markýzy
Martinek logo Lomax logo
Kontakt: Vzorkovna: Voříškova ulice (Nádražní 43) 339 01 Klatovy
Tel/Fax:376 313 001  mob: 602 114 534, 608 939 930 Email:rollstyle@centrum.cz
Všeobecné smluvní podmínkyReklamační řád.Zpětné odkazy